Sahte Multivitaminler ve Vitaminlerle İlgili Araştırmalar

Sahte multivitaminler mi? Amerika’da yapılan araştırma sonucu piyasada bulunan multivitaminlerin çoğunun boş olduğu ortaya çıktıktan sonra vitaminlerle ilgili bir site açmaya karar verdik.

İngilizceniz varsa buraya tıklayarak multivitaminle ilgili araştırmalara ulaşabilirsiniz.

Gelelim sitemize. Bu sitede sadece bizim de kullandığımız vitaminleri ve bunları alabileceğiniz güvenilir firmaları bulacaksınız.

Maden sularının ve içme sularının içeriklerine uzun yıllardır müdahale ederek çok büyük suç işlemiş grup, gördüğümüz kadarıyla günlük ihtiyaç duyulan vitamin oranlarını da değiştirmiş görünmektedir. O yüzden içeriği boş olmayan vitaminlerin çoğu bile plasebo etkisinin ötesine gidememektedir. Çünkü işe yararlarsa iyileşirsiniz!

Mesela şu soruyu sormanızı istiyoruz: Şu anda heryerde konuşulan magnezyum yazar Vahdet Tobias Turkon’dan önce neden kimse tarafından konuşulmuyordu?

Vahdet Tobias Turkon’dan önce, milyonlarca Türk sitesinde Hürriyet gazetesinde “Magnezyumun Faydaları” adı altında 1970lere ait tek bir yazı vardı.

Vücudun 50den fazla işlevinde kullanılan magnezyumla ilgili tek bir yazı… Bu size nelerin döndüğüne dair ufak bir fikir vermiştir sanırım. Vahdet Tobias Turkon’un sitesine de buradan bakabilirsiniz.

Gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkıyor ancak biz o gerçekler tamamen ortaya çıkana kadar sağlıklı kalmak zorundayız. Sitemizi takip etmenizi özellikle öneriyoruz çünkü zamanla önerdiğimiz ürünler değişirse veya dışarıdan müdahale ile değiştirilirse bundan haberiniz olur ve tekrar boş birşeyi satın almanız gerekmez.

Saygılarımızla,

vitaminler.ra6.org Ekibi