Sitemizi takip etmenizi özellikle öneriyoruz çünkü zamanla önerdiğimiz vitaminler veya multivitaminler değişirse veya dışarıdan müdahale ile değiştirilirse bundan haberiniz olur ve tekrar boş birşeyi satın almanız gerekmez. Lütfen okuyun.

...

Şu anda kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz vitaminler, Multivitamin Önerisi:

Erkekler için:

Nature Supreme Multivitamin for Men   Yorumları görmek ve satın almak için tıklayın. Genelde satın aldıktan bir gün sonra elinize ulaşmış oluyor.

Kadınlar İçin:

Nature Supreme Multivitamin for Women Yorumları görmek ve satın almak için tıklayın. Genelde satın aldıktan bir gün sonra elinize ulaşmış oluyor.

Multivitamin Önerisi

Multivitamin Önerisi

Bizim kullandığımız multivitamini sitemizde bulabilir ve satın alabilirsiniz. Verdiğimiz multivitamin önerisi zaman içinde değişebilir. Bu yüzden sitemizi takip etmenizi yada bookmarklara eklemenizi tavsiye ediyoruz.

Halsiz hissediyorsanız yada konsantrasyon bozukluğu yaşıyorsanız sitemizdeki multivitamin önerisinin işinize yarayacağını düşünüyoruz. Özellikle ders çalışan yada üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerin yoğun tempodan dolayı multivitamin kullanmaları gerekiyor.

Ayrıca iyi bir multivitamin kısa süreli ve uzun süreli hafıza konusunda da oldukça faydalı oluyor. Multivitaminler hem iş hayatınızda hem de okul hayatınızda daha başarılı ve dinç olmanızı sağlıyor. Geçmişte multivitamin önerisi almadan vitamin kullandıysanız bizim gibi işe yaramayan multivitaminlere denk gelmiş olabilirsiniz. Neden işe yaramadıklarını önceki yazılarımızda anlattık.

Vahdet Tobias Turkon’un da kitabında bahsettiği karışımlarla birlike multivitamin kullandığını biliyoruz. Eğer zaten kitaptaki karışımları kullanıyorsanız iyi bir multivitamin bizim gibi yıllarca hiç hastalanmamanızı sağlayacaktır.

Daha önceki yazılarımızda çoğu meyve ve sebzenin de vitamin içermediğini, çünkü gübrelemenin bile pahalı olduğu günümüzde, çiftçilerin ayrıca toprağa vitamin katmadıklarından bahsetmiştik.

Zamanla değişecek olsa da sitemizde o günün en iyi multivitamin ve minerallerini bulabileceksiniz. En nihayetinde sitemizde bizim de kullandığımız ürünleri bulacaksınız. Lütfen sitemizdeki multivitaminlerle ilgili araştırmaları okuyun.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.