Sitemizi takip etmenizi özellikle öneriyoruz çünkü zamanla önerdiğimiz vitaminler veya multivitaminler değişirse veya dışarıdan müdahale ile değiştirilirse bundan haberiniz olur ve tekrar boş birşeyi satın almanız gerekmez. Lütfen okuyun.

...

Şu anda kullandığımız ve tavsiye ettiğimiz vitaminler, Multivitamin Önerisi:

Erkekler için:

Nature Supreme Multivitamin for Men   Yorumları görmek ve satın almak için tıklayın. Genelde satın aldıktan bir gün sonra elinize ulaşmış oluyor.

Kadınlar İçin:

Nature Supreme Multivitamin for Women Yorumları görmek ve satın almak için tıklayın. Genelde satın aldıktan bir gün sonra elinize ulaşmış oluyor.

Multivitamin kullanmalı mıyım?

Multivitamin kullanmalı mıyım?

Biz Vahdet Tobias Turkon’un kitabındaki karışımları kullanmaktayız. Ve bu yüzden o kitabında multivitamin kullandığını da belirttiği için biz de uzun zamandır kullanıyoruz. Ancak ilk yazımızda belirttiğimiz üzere ne yazık ki bazı vitaminlerin yada multivitaminlerin hiç de faydasını görmedik.

Ayrıca ben şahsen geçmişte topraksız tarımla uğraştığım için şöyle birşey biliyorum. Topraksız tarımda bitkilerin vitaminlerini biz kendimiz suya katıyorduk. Klasik tarımda ise sebze ve meyvelere vitamin katıldığını hiç duymadım. Bitkiler dışarıdan vitamin ihtiyacı duyuyorsa şu soruları sormadan edemeyeceğim: Gerçekten yediğimiz sebze ve meyvelerde vitamin var mı? Yoksa sadece şeker ve lif mi tüketiyoruz?

Bu sorular da bana multivitamin yada vitaminleri dışarıdan almam gerektiğini gösteriyor.

Karar elbetteki sizlerin.

Ancak ben faydasını görmediğim birşey konusunda öneri yada tavsiyede bulunmama sözü vermiş biriyim.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Saygılarımızla,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.